TEKMOVALNI USPEHI 2012

03.03.2012
10. MEDNARODNI KARATE POKAL ŽALCA

V soboto 3.3. 2012 je Karate klub Žalec v športni dvorani I. osnovne šole priredil jubilejni 10. mednarodni karate pokal Žalca. Na njem je nastopilo okoli 400 tekmovalcev iz 48 klubov iz Slovenije, Avstrije, Madžarske, Bosne in Hercegovine ter Hrvaške.

1. mesto: Aljaž Klaneček, KK EMONA (kate, člani)
1. mesto: Aljaž Klaneček, KK EMONA (kate, mladinci)
3. mesto: Aljaž Klaneček, KK EMONA (borbe, mladinci - 68 kg)

Podelitev odličij v borbah mladincev do 68 kg

Podelitev odličij v katah med člani

Podelitev zlate medalje in čestitka žalskega podžupana za zmago v katah tudi med mladinci

TEKMOVALNI USPEHI 2010

02.10.2010
2. POKALNA TEKMA V BORBAH, KATAH IN EKIPNIH KATAH ZA STAROSTNE KATEGORIJE DO 18 LET, TRBOVLJE

V soboto, 2.10.2010,  je priredila Karate zveza Slovenije v sodelovanju s tehničnim organizatorjem KK Trbovlje v Športni dvorani Polaj 2. pokalno tekmo v borbah, katah in ekipnih katah za starostne kategorije do 18 let.
Kot poroča Karate zveza Slovenije, je bilo prijavljenih 346 tekmovalcev iz 46 klubov, ki je opravilo vse skupaj 404 nastope v 55-ih kategorijah. Organizacija Karate kluba Trbovlje je bila odlična.

Aljaž je nastopil v kategoriji kate kadeti in v kadetskih borbah do 57 kg – in zmagal, obakrat.

1. mesto: Aljaž Klaneček, (kate)
1. mesto: Aljaž Klaneček, (kumite, - 57 kg)

25. 9.2010
MEDNARODNI TURNIR KRANJ, ŠENČUR

Aljaž v katah ni mogel nastopiti zaradi grobe napake prireditelja, lahko pa je nastopil v borbah, in sicer v skupini 14-15 let, do 57 kg. Ostal je nepremagan in osvojil 1. mesto!

Nekaj slik:

Trenutek iz zaključnega spopada...

Razglasitev zmage

V športnem duhu... prijateljski stisk roke.

Podelitev priznanj:

18. 9.2010
10. MEDNARODNO ODPRTO PRVENSTVO SLOVENIJE, KRANJ

1. mesto: Aljaž Klaneček, (kate, kadeti)

Preko 400 tekmovalcev, 67-tih klubov iz 9 držav  med katerimi so bile tudi  4 reprezentance. Bosne in Hercegovine, Srbije, Hrvaške in Slovenije ter klubi iz drugih držav Avstrije, Italije, Madžarske, Slovaške.
Tokratno, deseto »SLO OPEN« so odlično organizirali domačini, karate klub Kranj. Tekmovanje so kot vedno pričeli mlajši tekmovalci v kategoriji kate, kjer so ponovno blesteli  člani KK Shotokan Velenje, ki so osvojili kar pet zlatih medalj. V starejših kategorijah pa so medalje osvajali predvsem tuji tekmovalci, člani reprezentanc, ki jim je bila tekma Slo OPEN ena zadnjih tekem pred  svetovnim članskim prvenstvom, ki bo konec oktobra v Beogradu. (vir: spletna stran KZS).

18. 4.2010
30. VELIKA NAGRADA BRATISLAVE, BRATISLAVA (SK)

3. mesto: Aljaž Klaneček, kate kadeti

28. 3.2010
1. POKALNA TEKMA KZS, LJUTOMER

Na 1. pokalni tekmi Karate zveze Slovenije za vse kategorije v letu 2010 je natopilo 424 tekmovalcev in 55 ekip iz 48 klubov. Skupno je bilo opravljenih 577 nastopov.

Aljaž Klaneček je nastopil med kadeti, tako v katah kot v borbah (do 57 kg).

V obeh kategorijah je bil za nasprotnike nepremagljiv! Osvoji je največ, kar se je dalo: obakrat je zmagal in s tem osvojil prvo mesto.

13. 2.2010 5. MEDNARODNI POKAL "NESTL ŽGANK" VELENJE 2010

V soboto 13.2.2010 je v Velenju potekal 5. pokal Nestl Žgank. Nastopilo je 450 tekmovalcev iz 57 klubov iz 4 držav. Aljaž Klaneček je zasedel 1.mesto med kadeti v katah posamezno.

9. 1.2010
19. VELIKA NAGRADA SAMOBORA

Prireditelj navaja, da je ta turnir eden najbolj kakovostnih karatejskih turnirjev v Srednji Evropi. Na dosedanjih turnirjih je bil prikazan vrhunski karate s sodelovanjem svetovnih in evropskih prvakov iz kaknih 30 držav. Sponzorji že vrsto let ponujajo privlačne nagrade, kot so avtomobili, skuterji in privlačna potovanja. Zanimiv je tudi datum tekmovanja, saj je idealen za zadnji preizkus pred Evropskim mladinskim prvenstvom.

Aljaž Klaneček je nastopil v katah in v borbah. V katah je izgubil dvoboj za bron.

Aljaž je v Somboru tekmoval v katah in v borbah do 57 kg.

TEKMOVALNI USPEHI 2009

19.12.2009

37. MEDNARODNI KARATE TURNIR "TRBOVLJE 2009"

V pravem zimskem vremenu s snegom se je 19.12.2009 v Športni dvorani "Polaj" v Trbovlju zbralo 465 tekmovalk in tekmovalcev iz 68 klubov iz 12 evropskih držav. Aljaž Klaneček je bil uspešen tudi tu. V katah v skupini 14-15 let je osvojil 2. mesto.

28.11.2009

MEDNARODNO ODPRTO PRVENSTVO LJUBLJANA 2009

Na Odprtem prvenstvu Ljubljane 28.novembra 2009 je Aljaž Klaneček osvojil v katah 3. mesto. Nastopilo je preko 400 tekmovalcev iz šestih držav.

28.11.2009

3. POKALNA TEKMA, POSTOJNA

Aljaž Klaneček je zasedel v katah 1. mesto v kategoriji starejši dečki in 3. mesto v kategoriji starejši dečki do 55kg.

19. 9.2009

SLO OPEN, VRHNIKA

Na tekmovanju SLO Open je 2. mesto v katah v kategoriji kadeti pripadlo Aljažu Klanečku.

12. 9.2009

10. TRADICIONALNI MEDNARODNI KARATE TURNIR, ŠENČUR

2. mesto: Aljaž Klaneček, KK EMONA (kate, kadeti)
2. mesto: Aljaž Klaneček, KK EMONA (kate, kadeti - 52 kg)

31. 5.2009

MLADINSKO DRŽAVNO PRVENSTVO, ŽALEC

Na mladinskem državnem prvenstvo v katah je Aljaž Klaneček v katah dosegel dve bronasti medalji. Rezultati:

3. mesto: Aljaž Klaneček, KK EMONA (kate, kadeti) in
3. mesto: Aljaž Klaneček, KK EMONA (kate, kadeti - 52 kg).

24. 5.2009

7. INTERNACIONALNI KARATE TURNIR TROFEJ JADRANA, PULA

2. mesto: Aljaž Klaneček, (kate, kadeti)
2. mesto: Aljaž Klaneček, (kate, kadeti - 52 kg)

16. 5.2009

POSTOJNA OPEN, POSTOJNA

3. mesto: Aljaž Klaneček, KK EMONA (kate, kadeti)

26. 4.2009

17. MEDNARODNI KARATE TURNIR, RIJEKA

1. mesto: Aljaž Klaneček, (kate, ml. kadeti)
3. mesto: Aljaž Klaneček, (kate, ml. kadeti - 45 kg)

4. 4.2009

KIMON OPEN, LJUBLJANA

1. mesto: Aljaž Klaneček, (kate, kadeti - 60 kg)

29. 3.2009

1. POKALNA TEKMA, ŠENČUR PRI KRANJU

1. mesto: Aljaž Klaneček, (kate, stareji dečki)
3. mesto: Aljaž Klaneček, (kate, stareji dečki - 50 kg)

TEKMOVALNI USPEHI 2008

25.10.2008

MLADINSKO DRAŽVNO PRVENTSVO, MARIBOR

2. mesto: Aljaž Klaneček, (kumite, - 45 kg)
2. mesto: Aljaž Klaneček, (kate)

18.10.2008

10. MEDNARODNI KARATE TURNIR HYPO POKAL, SEVNICA

1. mesto: Aljaž Klaneček, (kate, st. dečki)

Kliknite za ogled veje slike

"Tudi v kategoriji starejših dečkov je pokal ostal v istih rokah, saj je Aljaž Klaneček /Emona Ljubljana/ osvajal samo mesta na zmagovalnem odru." (Vir: KZS, internet)